Werken bij Reconi
Reconi is vanwege de snel groeiende markt op zoek naar medewerkers om het team te versterken. Wellicht ben jij wel de kandidaat die wij zoeken! Op dit moment zoeken wij:
- C# Software ontwikkelaar 32-40 uur per week.
- Helpdesk medewerker 32-40 uur per week.
Wat bieden wij
Reconi biedt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, flexibele werktijden, werken aan uitdagende, afwisselende projecten en goede opleiding- en ontwikkelingsmogelijkheden.
Stageplaatsen
Open sollicitatie
Wij zijn altijd op zoek naar kandidaten op HBO- en WO-niveau die bereid zijn kennis en ervaring op te doen van nieuwe technologische ontwikkelingen. Beschik je over de volgende eigenschappen: Teamspeler, zelfstandig werken, verantwoordelijkheid nemen, pro-actief, enthousiast en klantgericht?
Stuur dan je CV en motivatiebrief naar pz@reconi.nl. Hopelijk maken we dan snel kennis met elkaar op ons kantoor!